Haber

Kâr elde ettiği ve kaybolmadan önce kaçtığı iddia edilen Beril Talu’nun görüntüleri ortaya çıktı!

‘Reklam’ adı altında onlarca kişiden milyonlarca TL alıp ortadan kaybolan Kıvanç Talu ve Beril Talu hakkında yeni görüntüler ortaya çıktı. Show Haber, Beril Talu’nun kaçmadan önce gittiği güzellik merkezindeki görüntülerini yayınladı.

Kaynak:https://www.youtube.com/watch?v=l8itY…

Var Böyle Tipler olarak tanıdığımız Kıvanç Talu ve eşi Beril Talu’nun 100 Milyon TL kar elde ederek Portekiz’e kaçtığı iddiası gündeme bomba gibi düştü.

Portekiz’e kaçmadan önce evlerinde parti veren çiftin arkadaşlarını, kuaförlerini, manikürcülerini ve hatta şoförlerini bile dolandırdığı iddia edildi. Çiftin ‘reklam işi’ adı altında ponzi sistemi kurduğu söylendi.

Çift tarafından dolandırılan bir mağdur, “Çok güveniyorlardı. Bize yaklaşmaları 4 ay sürdü. Özellikle eşimi uzak tutmaya çalıştım ama Kıvanç’a çok güvendi, parasını verdi, aldı” dedi. geri verdi, tekrar verdi. Bize çok iyi davrandılar. Çok büyük negatif bakiyelere düşebilirdik.” “Kendimizi kolay kurtulmuş olarak görüyoruz.” Olayı sözleriyle anlattı.

Herkes onların nereye kaçtıklarını ve nerede olduklarını merak ederken Show News, Kıvanç Talu’nun eşi Beril Talu’nun kaçmadan önce mağdurlarla buluştuğu görüntüleri ortaya çıkardı.

Yayınlanan görüntü 15 Ekim’e ait, yani kaybolmadan bir gün önce Beril Talu, Nişantaşı’ndaki bir güzellik merkezinde dolandırdığı kişilerle buluşuyordu.

Bu görüşmede banka hesaplarının bloke edildiğini ve paniğe kapılmamaları gerektiğini söylüyor.

Stresli görünen Beril Talu, herkesten ne kadar para aldığını not ederek, “Anaparanı ödeyeceğim” diyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu