Ekonomi

MTOSB Başkanı Sabri Tekli yeniden OSBÜK yönetimine seçildi

Mersin-Tarsus Organize Sanayi Bölgesi (MTOSB) Lideri Sabri Tekli, Organize Sanayi Bölgeleri Üst Teşkilatı (OSBÜK) yönetimine yeniden seçildi.

OSBÜK 21. Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi. Genel Kurul’da OSBÜK Başkanı Memiş Kütükcü güvence verirken, Mersin-Tarsus Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Sabri Tekli yeniden yönetime seçildi.

OSBÜK’ün Türk sanayisi için çok önemli bir kuruluş olduğunu ifade eden Başkan Tekli, “Türkiye’deki tüm OSB’lerin bağlı olduğu Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu’na yeniden seçildim. Aynı zamanda farklı bir OSB Mersin-Tarsus lideri Zirai Eser Sürece İhtisas Organize Sanayi Bölgesi (TÜİOSB) Lideri Gül Akyürek Balta da yönetim kuruluna seçildi.Mersin sanayisini hep birlikte daha ileriye taşıyarak ülkemiz sanayisine katkı sağlayacağız.Burada birincil misyonumuz olacak yeni sanayi alanları oluşturarak yatırımcılarımızın taleplerine cevap vermek OSBÜK yönetimi altında olduğumuz için ülkemiz sanayisine katkı sağlayacağız.Uygulamaları daha hızlı öğrenip sahaya yansıtacağız. Mersin sanayisi için hep birlikte çalışacağız” dedi. – MERSİN

mustafakemalpasaajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu